Saad Plast

SaadPlast
Bizim şirketimiz, ilaç, kozmatik kutularını ve üretir.
Türkiye’nin bu bölgesinde ihtiyaç duyulduğu bu bölgeye yakın olan talabları karşılamak için şirketimiz Gaziantep’te faaliyetini başlattı.
Şirketimiz 1982 yılında itibaren en gelişmiş teknolojileri kullanmaktadır

 

Kozmatik ve tıbbi alanda kullanılan plastik kutular, Saadplast tarafından yerel ve global olarak üetiliyor. müşterimize en kaliteli ürün sunmamız aynı zamanda makul kar elde etmemiz en büyük amacımızdır.
Biz saadplast olarak, istenen kalitede ürün üretmeye muhafaza etmek için iyi bir deneyime sahibiz. Ayrıca bu kaliteyi muhafaza etmeye devam edeceğiz, çünkü kalite sadace müşteriye değil, tüketiciye de önemlidir. 
Müşterinin güveni bizim için çok önemli çünkü bize daha iyi bir ürün hatta müşterinin beklediğinden daha kaliteli ürün ürettiriyor.
İyi deneyimizi geliştirmek için, en iyi insan ve bilim kaynaklarıkullanmaya ve geliştirmeye çalışıyoruz, bunun için sürekli bir şekilde eğitimler sağlıyoruz.
Piskolojik sağlığın rolüne inandığımız için, çalışanlarımıza güvenli bir ortam sağlamak üzere, tesisatlarımızı güvenlik kurallarına göre yaptık bu şekilde çalışanımız daha verimli bir şekilde çalışabilir.
Çalışmamızın ilkesi Çeverdir onun için çevreyi kurmak birinci derecededir.
Hedefimiz, güvendir dolayısıyla tesisatlarımızda bulunan her biri bu hedef kabul etmek zorundadır


 

bizim ürünlerimiz

bizimle iletişime geçin

iletişim bilgileri

  • adı Saad Plast
  • kategori plastik Sanayi
  • telefon (0342) 337 3934
  • adres 1. OBS 8320 ST, No:17, Başpınar Gaziantep
  • www.saadplast.com/
  • info@saadplast.com